Santechnika

Santechnika – svarbiausia Jūsų namų inžinerinė sistema!

Santechnika šiandien nukrautos didžiausios prekybos centrų lentynos, o nuo prekių pasirinkimo sukasi galva. Žmonėms, mažai susidūrusiems su santechnika, ką nors išsirinkti- yra ypač sunku. Būtent nuo to UAB „DS Santveko“ specialistai ir pradeda darbą – nuo kokybiškų, klientui prieinamų prekių pasirinkimo ir patarimų. Santechnikos darbai – vieni svarbiausių prieš atliekant namo statybas, buto remontą. Kokybiškais darbais niekada neteks gailėtis, o norint ką nors keisti, nereikės iš naujo griauti sienų, ardyti grindų.

Ne retas klientas nori savo namuose turėti ką nors išskirtinio, nestandartinio, tad ir santechnikos paruošimo darbai turi būti pritaikomi specialiai. UAB „DS Santveko“ specialistai, turintys ilgametę patirtį, Jūsų namuose viską įrengs taip, kaip pageidaujate. Tačiau prieš pradedant vamzdynų išvedžiojimą reikia turėti aiškius planus, kur koks santechnikos prietaisas turi būti pajungtas. Taip pat patartina žinoti tų santechnikos prietaisų pajungimo taškų poziciją bei jų gabaritus. UAB „DS Santveko“ specialistai visu tuo pasirūpins, Jums tik tereikia išsakyti savo norus.

Naudojame visus vamzdžių pajungimo metodus:

  • presuojami sujungimai su lanksčiais daugiasluoksniais vamzdžiais. šie sujungimai labai patikimi, jiems nebaisi vibracija;
  • lituojami sujungimai ir kieti vamzdžiai;
  • susukamos jungtys – naudojamos pajungti pačius santechnikos prietaisus arba pajungiant vandentiekį nuo metalinių stovo vamzdžių prie daugiasluoksnių;
  • varinės lituojamos jungtys su variniais vamzdžiais. dažniausiai naudojama uždarose sistemose – šildymo sistemose.

Santechniką Jūsų namuose įrenginėjantys darbuotojai savo darbams suteiks, garantiją, todėl nereikės nerimauti dėl atsiradusių nesklandumų ar trūkumų. Visas problemas UAB „DS Santveko“ išsprendžia greitai ir kokybiškai.

Šildymo sistemos – tai saugaus ir jaukaus mūsų gyvenimo garantas!

Gyvename tokiame klimate, kuris mūsų nelepina nuolatine šiluma, todėl turi būti patikimos šildymo sistemos, kurios leis turėti šiltus ir jaukius namus. Tačiau vienas iš pagrindinių reikalavimų yra taupumas ir ekonomiškumas, taip pat minimalios sąnaudos šildymo sistemos įrengimui. UAB „DS Santveko“ specialistai Jums padės suderinti šildymo sistemos ekonomiškumą su patogumu ir komfortu.

Profesionaliai sumontuota vandentiekio sistema – mažesnė nelaimingų atsitikimų rizika!

Vandentiekis – tai sistema, kuri yra kiekviename name. Atrodo, viskas yra paprasta ir aišku. Bet pasitaiko sistemų, kuriose vanduo yra nešvarus ir nesaugus. Iš nekokybiškų medžiagų sumontuota sistema užteršia vandenį. O neteisingai priimti inžineriniai sprendimai leidžia nevaldomai plisti legionelai – legioneliozės bakterija sukelia pneumoniją ir kitas ligas. Jei dažnai sergate – viena iš priežasčių gali būti Jūsų vandentiekio sistema.

Tinkamai veikiančios nuotėkų sistemos – tai profesionalių mūsų įmonės darbuotojų rūpestis!

Patvari ir tinkamai funkcionuojanti nuotėkų sistema yra labai svarbi Jūsų namams ar objektams. UAB „DS Santveko“ specialistai yra pasirengę Jums padėti visais šiais klausimais, nes tai reikalauja profesionalumo ir specifinių žinių. Pirmiausia rūpinamės nuotėkų sistemų ilgaamžiškumu. Labai apsirinka tie, kurie nuotėkų sistemą bando sumontuoti patys, nes neatsižvelgia į daugelį veiksnių.

Inžinerinių sistemų plovimas padeda išlaikyti aukštą sistemos veiklos efektyvumą!

Ar žinote, kad šildymo sistemos, kaip ir bet kuri inžinerinė sistema, reikalauja nuolatinės priežiūros ir periodinio valymo. Naudojant sistemas pagal paskirtį, jose kaupiasi kalkės bei kiti įvairūs organiniai ir neorganiniai junginiai, kurie nusėda ant vidinių vamzdynų sistemos, radiatorių, katilų ir šilumokaičių paviršių. Šios nuosėdos sumažina vamzdžių skerspjūvį ir šilumos perdavimo efektyvumą, sulėtina sistemos apytakos funkcijas.
Uždaryti meniu