Paslaugos

Santechnika – svarbiausia Jūsų namų inžinerinė sistema!

Santechnika šiandien nukrautos didžiausios prekybos centrų lentynos, o nuo prekių pasirinkimo sukasi galva. Žmonėms, mažai susidūrusiems su santechnika, ką nors išsirinkti- yra ypač sunku. Būtent nuo to UAB „DS Santveko“ specialistai ir pradeda darbą – nuo kokybiškų, klientui prieinamų prekių pasirinkimo ir patarimų. Santechnikos darbai – vieni svarbiausių prieš atliekant namo statybas, buto remontą.

Ventiliavimas – tai „kvėpuojantys“ namai!

Ventiliavimas – tai namų plaučiai, kuo jie švaresni, tuo geriau visam organizmui. Gaivus patalpų oras ne tik privalumas namuose, bet ir būtinybė darbe. Kvėpuojant gaiviu ir švariu oru ne tik gerėja žmogaus savijauta, kyla darbingumo lygis, bet ir nuotaika visą diena išlieka gera. UAB „DS Santveko“ patirtis rodo, kad žmonės vis labiau stengiasi rūpintis savo gyvenamąja aplinka, tad ventiliavimas ir gaivus oras tampa reikalavimu ne tik darbo vietoje, bet ir namuose.

Kondicionavimas – ne prabangos, o kasdienio vartojimo sistema. Ar žinote, kad kondicionavimo sistema gali ne tik šaldyti, bet ir šildyti?

Kondicionavimas namuose yra ne mažiau svarbus nei santechnika ar ventiliavimas. Klysta tie, kurie mano, kad kondicionierių namuose privalo turėti tik šiltų kraštų gyventojai. Dažniausiai prakalbus apie oro kondicionavimą kūnu prabėga šaltukas, įsivaizduojame tą nemalonią vėsą prekybos centruose, parduotuvėse prie šaldytuvų. Tačiau kokybiško oro kondicionavimo nevertėtų sutapatinti tik su oro šaldymu.

Skylių gręžimas su profesionalia ir patikima įranga!

Skylių gręžimas – kodėl jis reikalingas ir kada jis atliekamas? Šiuolaikinės statybų tendencijos rodo, kad taupant laiką, darbo išteklius ir išlaikant statybos tempus, būtina, betonuojant objektus, negaišti su įvairiomis inžinerinėmis nišomis, skylėmis bei angomis ir jų nepalikinėti komunikacijoms bei kitoms inžinerinėms sistemoms.
Uždaryti meniu