Ventiliavimas ir Kondicionavimas

Ventiliavimas – tai “kvėpuojantys” namai!

Ventiliavimas – tai namų plaučiai, kuo jie švaresni, tuo geriau visam organizmui. Gaivus patalpų oras ne tik privalumas namuose, bet ir būtinybė darbe. Kvėpuojant gaiviu ir švariu oru ne tik gerėja žmogaus savijauta, kyla darbingumo lygis, bet ir nuotaika visą diena išlieka gera.

UAB „DS Santveko“ patirtis rodo, kad žmonės vis labiau stengiasi rūpintis savo gyvenamąja aplinka, tad ventiliavimas ir gaivus oras tampa reikalavimu ne tik darbo vietoje, bet ir namuose. Tinkamas patalpų vėdinimas taip pat apsaugo namus nuo nepageidaujamo pelėsio, palaiko tinkamą oro drėgmę. Didelis pastatų sandarumas palyginti su senesne nesandaria statyba kelia itin aukštus reikalavimus gyventojų įpročiams vėdinti patalpas. Nuolatinis patalpų vėdinimas per atidarytus langus sugriauna visas jūsų pastangas išsaugoti šilumą. Tačiau nepakankamai vėdinant patalpas, jose gali atsirasti nemalonus kvapas, pelėsis, kaupiasi bakterijos, dulkės ir kiti mikroorganizmai. Pirmiausia tai yra pavojinga Jūsų sveikatai. Netoli namų esantys triukšmo šaltiniai, dulkės, patalpų saugumo reikalavimai užkerta kelią tinkamam vėdinimui. Šią situaciją galima gerokai pagerinti įrengiant ventiliavimo sistemą, padedančią gyventojams optimaliai vėdinti patalpas. Be šilumos izoliacijos ir modernios šildymo įrangos ventiliavimo sistema yra privaloma modernių, energiją taupančių namų dalis. Tokiu būdu turėsite gaivius namus visuomet, o ne tik tada kai atidaryti langai.

Kartu su mūsų darbuotojais nuspręsite, kas labiausiai tinka Jūsų namams ar biurui. Pagal jūsų pageidavimus, galimybes ir poreikį įmonės darbuotojai profesionaliai įrengs ventiliavimo sistemas. Visiems darbams suteikiama garantija. Garantiją taip pat duodame ir jūsų geresnei savijautai!

Apie ventiliavimo, vėdinimo naudą daugiau sužinosite pažiūrėję šį vaizdo klipą:

Kondicionavimas – ne prabangos, o kasdienio vartojimo sistema. Ar žinote, kad kondicionavimo sistema gali ne tik šaldyti, bet ir šildyti?

Kondicionavimas namuose yra ne mažiau svarbus nei santechnika ar ventiliavimas. Klysta tie, kurie mano, kad kondicionierių namuose privalo turėti tik šiltų kraštų gyventojai. Dažniausiai prakalbus apie oro kondicionavimą kūnu prabėga šaltukas, įsivaizduojame tą nemalonią vėsą prekybos centruose, parduotuvėse prie šaldytuvų. Tačiau kokybiško oro kondicionavimo nevertėtų sutapatinti tik su oro šaldymu. Šis patogumas namuose pravartus tiek žiemą, tiek vasarą. Neverta nė sakyti, kaip gera gaiviuose namuose leisti laiką vasarą!

O žiemą viską išjungiam? Šaltuoju metų laiku oro kondicionavimas toliau atlieka savo pagrindinę funkciją – valo orą nuo teršalų, dulkių. Ši funkcija vasarą itin reikalinga alergiškiems žmonėms, nes mažina į namus patenkančių žiedadulkių kiekį.

Oro kondicionavimas – tai taip pat ir kambarių šildymas, tinkamos patalpų drėgmės palaikymas, tad profesionaliai atlikus visus patalpų kondicionavimo darbus, kambarių temperatūra bus ideali, oras gaivus ir sveikata geresnė. Oro kondicionavimo sistema leidžia sukurti komfortabilią aplinką, kurioje jūs geriausiai jaučiatės, su tinkama oro temperatūra ir drėgme. Šiuolaikiniai oro kondicionieriai tiekia švarų, sveiką, šviežią orą, mažina oro drėgmės lygį ir stabdo pelėsių augimą. Šios sąlygos yra pasiekiamos be skersvėjų ir triukšmo. Kondicionavimo sistemos palaiko patalpos temperatūrą (optimali patalpos temperatūra žmogui yra 18-25 C) ir drėgmę atsižvelgiant į poreikius. Tačiau būtina žinoti, jog net esant 0 -10 C šalčio lauke, Jūsų namuose galima pasiekti net iki 25 C šilumos su kondicionieriaus pagalba.

Uždaryti meniu